I-PARTNER system sprzedaży "on-line" typu B2B PDF Drukuj

Sklep i-Partner to nowoczesny system sprzedaży „on-line” typu B2B (Business to Business). Jego głównym celem jest ograniczenie Państwa kosztów i czasu związanych z zakupem towarów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Państwa firmy.

Szanujemy Państwa czas dlatego dokładamy starań abyście Państwo wszystkie niezbędne artykuły dla biura znaleźli w jednym miejscu.

Korzyści

Dzięki systemowi i-Partner macie Państwo podgląd oferty przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. W ofercie znajdziecie Państwo ogromny wybór produktów ponad 17 tysięcy wiodących producentów oraz dokładne opisy techniczne i zdjęcia produktów. Macie państwo do wyboru, artykuły biurowe materiały eksploatacyjne nośniki danych, sprzęt komputerowy i wiele innych . Dzięki błyskawicznemu dostępowi do informacji na zakupy poświęcacie tylko kilkanaście minut, a Wasze zamówienie zostanie przyjęte i zrealizowane w 24 godziny

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z opiekunem projektu email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poprawiony: poniedziałek, 15 kwietnia 2013 14:45
 
Infolinia kom. +48 509 970 494 email: info@asconsulting.pl