Okablowanie strukturalne PDF Drukuj Email

Efektywne funkcjonowanie przedsiębiorstwa nie jest możliwe bez odpowiedniej infrastruktury sieciowej.  Każda nowoczesna firma wymaga by system okablowania był ściśle zintegrowany z budynkiem, w którym funkcjonuje. Wymaga, aby był  pewny, prosty i niezauważalny. IPartner w tym zakresie oferuje swoje doświadczenie i  umiejętności oraz pomoc w wyborze najlepszego rozwiązania. Pomagamy w podejmowaniu trudnych decyzji proponując przeprowadzenie audytu systemu teleinformatycznego obejmującego:

  • analizę potrzeb,
  • ocenę elementów infrastruktury teleinformatycznej (system zasilania, okablowania, urządzenia aktywne LAN, urządzenia WAN, serwery sieciowe, urządzenia zdalnego dostępu, system telekomunikacyjny (centrala telefoniczna) oraz stacje PC
  • propozycje modyfikacji lub zastosowania konkretnych rozwiązań i technologii.

Analiza ta pozwala określić wydajność systemu, zidentyfikować problemy związane z transmisją. Umożliwia przygotowanie najbardziej optymalnej koncepcji rozbudowy systemu, umożliwiającej poprawę parametrów jego działania oraz integację nowych technologii.

System okablowania strukturalnego umożliwia w sposób prosty i uporządkowany budowę uniwersalnych i niezawodnych infrastruktur kablowych niezbędnych dla funkcjonowania różnych systemów teleinformatycznych instalowanych w budynkach. Do systemów takich zaliczamy przede wszystkim sieci LAN i wewnętrzne sieci telefoniczne. Proponowane przez IPartner rozwiązania techniczne w zakresie projektowania i budowy instalacji okablowania strukturalnego charakteryzują się zaawansowaną technologią wykorzystującą najnowocześniejsze materiały i urządzenia.

Szereg naszych autoryzacji pozwala uprawnia nas do  wykonywania certyfikowanych instalacji objętych 25-letnią gwarancją producenta. Dzięki temu nasz Klient może być pewien, że okablowanie jest wykonane w oparciu o najnowsze technologie, przy użyciu podzespołów światowej jakości, a całość objęta wieloletnią gwarancją będzie spełniała wszelkie międzynarodowe standardy

Specjalnie opracowana struktura światłowodowych układów transmisyjnych pozwala na bardzo szybki i pozbawiony zakłóceń przesył danych na dużych odległościach w zmiennych warunkach środowiskowych. Uzyskujemy to dzięki kompleksowym instalacjom światłowodowym opartym zarówno o kable wielomodowe, jak i jednomodowe, a  także dzięki  wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie systemów transmisji danych opartych na linie optyczne.

IPartner buduje rozwiązania dla swoich Klientów przede wszystkim w oparciu o rozwiązania produktowe Fibrain, które jest gwarantem najwyższej światowej jakości i przyjętych standardów. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania  produktowe zgodnie z normami ISO 11801 oraz PN-EN 50173 . Innowacyjność rozwiązania światłowodowego pomaga zaprojektować cały system tak aby pracował zgodnie z Państwa potrzebami.

 

Pytania dotyczące oferty prosimy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Z przyjemnością na wszystkie odpowiemy.