Współpraca PDF Drukuj Email
środa, 23 kwietnia 2008 13:00

Informacje o możliwości współpracy

Program partnerski AS Consulting powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów. Chcielibyśmy umożliwić im jak najlepszy dostęp do naszych produktów i usług. Sukces tego przedsięwzięcia zależy w dużej mierze od firm z nami współpracujących, dlatego pracujemy z najlepszymi.

AS Consulting jako doradca IT oferuje dla potencjalnych partnerów ciekawe możliwości wspólnego rozwoju i budowania biznesu. Celem programu jest stworzenie rozbudowanej i dobrze zorganizowanej sieci firm partnerskich. Bazując na wspólnych doświadczeniach, wykorzystując nowoczesne rozwiązania, innowacyjne projekty, stosując najbardziej zaawansowane technologie możemy sprostać wysokim wymaganiom rynku informatycznego. Możemy szybciej reagować na indywidualne potrzeby Klientów.

Co zyskasz?

Przede wszystkim oferujemy naszym Partnerom cały system szkoleń, które umożliwią dotarcie do specjalistycznej wiedzy. Dzielimy się doświadczeniami, jakie zebraliśmy przez kilka lat swojej działalności. Udział w programie partnerskim AS Consulting jest również szansą na zwiększenie know-how firmy, a tym samym na satysfakcję jej pracowników.
 
Infolinia kom. +48 509 970 494 email: info@asconsulting.pl